PAVASARIS 2011: KRĀSAS
 • Grey
 • Beuge
 • Sand
 • Light Brown
 • Brown
 • Dark Grey
 • Black
 • Blue
 • Red
 • Emerald Green
AUDUMI UN FAKTŪRAS
 • Jacquard
 • Jacquard
 • Zebra
 • Furs
 • Cheetah
 • Leopard
 • Velvet
latviski по-русски
rss

Vīriešu mode: Gucci vai Versace?

Gucci Versace
VOTE
VOTE

Nesen pagājušajā pavasara–vasaras 2010 sezonas vīriešu modes skatē Milānā bija prezentētas kolekcijas no tādiem itāļu grandiem kā Georgio Armani, Dolce & Gabbana, Versace, Frankie Morello, Gucci, Salvatore Ferragamo, DSquared2 un citiem. Kā vienmēr, kolekcijas bija daudzveidīgas un ieturētas konceptuālos stilos. Kāds stils jums patīk vairāk — klasika no Gucci vai progresīvās vēsmas no Versace?

Madonna Louis Vuitton 2010. gada rudens–ziemas reklāmā

Mēs jau rakstījām par to, ka Madonna ir kļuvusi par Louis Vuitton vasaras reklāmas kampaņas seju. Bet pāris dienas atpakaļ kļuva zināms, ka dziedātāja atkal ir uzņēmusies piedalīties slavenā franču modes nama 2010. gada rudens-ziemas sezonas reklāmas foto sesijā.

Šoreiz Madonna ir burtiski izveidota no viegla plastika, izskatās futūristiski un vienlaikus eleganti. Neskaitot Louis Vuitton somas no rudens-ziemas 2009.-2010. gada kolekcijām un pasakainās kleitas, Madonna demonstrē arī matu lenti "zaķa ausu" stilā, ar ko viņa jau ir parādījusies publikā pēdējā laikā. Interesanti, kas tas ir? Jauna tendence vai kārtējā modes katastrofa?


Vasaras modernais manikīrs

Šodien aplūkosim jaunās un aktuālās manikīra tendences, ko šai sezonai mums iesaka modes industrija.

Šīs vasaras pirmā tendence — dabīga nokrāsa. Nagu forma kļūst dabiskāka un ieapaļa, bet laka var būt gan caurspīdīga, gan matēta.


Yves Saint Laurent, Hermes

Tumšo krāsu mode, īpaši tintes un ķiršu nokrāsa ir atnākusi no iepriekšējās vasaras, tomēr tagad tas ir ne tikai vakara, bet arī ikdienas variants. Tāds manikīrs piesaista uzmanību rokām un prasa nevainojamu manikīru.

Rīgas stils: vasara II daļa

Rīgā vasara plaukumā un tāpēc aplūkosim, ar ko tad mūs iepriecinās mūsu modes dāmas un kungi. Ielas mode ir spilgta un daudzveidīga, neskatoties uz mainīgo laiku un neskaidro situāciju kopumā. Bet par cik mūsu garastāvoklis ir diezgan lielā mērā atkarīgs no mūsu apģērba, mēģināsim izdarīt secinājumus un izturēties radoši mūsu garderobei. Un tā, ielas stils Rīgā — fotogrāfiju jaunā atlase!

Slavenības São Paulo Fashion Week

Pagājušajā pašā lielākajā pavasara–vasara 2010 sezonas Modes nedēļā Dienvidamerikas São Paulo Fashion Week, brazīliešu zīmola Colcci kolekcijas skati rotāja tādas slavenības kā pazīstamā top–modele Žizele Bundhena (Gisele Bündchen) un jaunais Madonnas sirdsdraugs Hesus Luss (Jesus Luz).

Vasaras 2009 frizūras un griezumiJauns griezums vai vismaz moderna, stilīga frizūra var vienā mirklī izmainīt Jūsu izskatu. Palūkosimies, kādas idejas piedāvā modernie dizaineri pavasara–vasaras 2009 sezonai.

Mūžīgi modernā klasika un populārā frizūra — tās ir cirtas. Mīkstas cirtas padara tēlu seksuālu un sievišķīgu (Botegga Veneta). Pietiek ar koķetām sprogām apkārt sejai – un ir moderna frizūra (Dsquared²)...


Vasaras frizūras 2009 — cirtas (Bottega Veneta, Dsquared)

Populārākā frizūra gariem matiem tiek veidota ļoti vienkārši: priekšējos matus aizķemmē atpakaļ un piestiprina ar matu sprādzēm uz pakauša. Šī "garā frizūra" paredzēta gan pieglaustiem, gan apjomīgiem matiem, bet īpaši aktuāls ir daļēji slapjo matu efekts (Emilio Pucci, Zac Posen).

Modele — tā ir profesija!

Vai jūs kaut kad esat aizdomājušies par to, cik daudz cilvēku katru gadu pabeidz juridiskās vai medicīnas augstskolas? Nē? Ciparam šajā rakstā nav nozīmes, bet ir svarīgs jautājums, vai visi šie cilvēki pēc augstskolas tiešām var sevi saukt par Juristu vai Ārstu. Tad, lūk, apmēram katru pusgadu pēc modeļu skolas dzīvē dodas meitenes, kas apguvušas modeles profesiju. Tomēr vai pēc pirmās, visbiežāk vēl skolā notikušās foto sesijas meiteni var nosaukt par Modeli. Visdrīzāk jau nē!

Veiksmīga modeles karjera arī ir plašs jēdziens – kādai tas ir visas pasaules vai noteikta kontinenta iekarošana, piemēram, Eiropas vai Amerikas, bet kādai — popularitātes sasniegšana vienas noteiktas valsts ietvaros – Krievijas, Ukrainas, Latvijas utt.

Frazzo vai Biryukov?

Frazzo Birykov
VOTE
VOTE

Pagājušajā Rīgas Modes nedēļā tāpat tika prezentētas Latvijas Modes nama Frazzo un krievu dizainera Biryukov rudens–ziemas 2010 kolekcijas. Pamēģināsim noteikt labāko tērpu, kas vairāk atbilst jūsu stilam — Frazzo vai Biryukov ?

Rio Fashion Week

Piedāvājam Jums ienirt mūžīgi karstās Brazīlijas svelmainajā atmosfērā un aplūkot spilgtākās fotogrāfijas no Modes nedēļas Riodežaneiro (Rio Fashion Week). Skates laikā, otrā lielākā Brazīlijas pilsētā, nākamās sezonas (pavasaris–vasara 2010) savas kolekcijas prezentēja tādi zīmoli kā Salinas, Acquastudio, Carlos Tufvesson un Luiza Bonadiman.

Neo-romantic: romantisms un fetišs

Fashion-fotogrāfe Emma Samertone (Emma Summerton) spēja harmoniski apvienot kopā, it kā absolūti nesavienojamas modes tendences: pasakaino romantismu un fetišu.

Foto sesijā itāļu Vogue jūnija numuram, kas ieguva nosaukumu "NEO-romantic", modeles Imogen un Abbey-Lee uzstājas fantastiskos tērpos: inkrustēts ar dārgakmeņiem kombinezons, apavi fetiša–stilā, aproces kaulainas rokas veidā, neparastas cepures un bižutērija — tas viss krasi kontrastē ar maigām romantiskām kleitām. Maigi, sievišķīgi un, tajā pat laikā, ļoti efektīvi!

PAGE: PAGE: 1PAGE: 11PAGE: 12PAGE: 13PAGE: 14PAGE: 15PAGE: 16PAGE: 17PAGE: 18PAGE: 19PAGE: 20PAGE: 21PAGE: 21
 
AtpakaļUz augšuUz priekšu