PAVASARIS 2011: KRĀSAS
 • Grey
 • Beuge
 • Sand
 • Light Brown
 • Brown
 • Dark Grey
 • Black
 • Blue
 • Red
 • Emerald Green
AUDUMI UN FAKTŪRAS
 • Jacquard
 • Jacquard
 • Zebra
 • Furs
 • Cheetah
 • Leopard
 • Velvet
latviski по-русски
rss

Pavasaris–vasara: faktūras

Vasaras faktūras kopumā izsaka no sevis dažādu rakstu fantastisku maisījumu — no vienkāršām svītrām un grafikas līdz krāšņām krāsām un čūsku ornamentiem.


Balenciaga, Kezno

Starp citu, čūsku ornamenti tiek pasniegti ne tikai «klasiskās» čūsku krāsās, bet arī grafikas veidā no spilgtām krāsām. Kaut gan, var būt pievienotas arī metāliskās nokrāsas un pat rotājumi no dārgakmeņiem.


Emilio Pucci, Balmain

Krāsas turpina uzturēt vasarīgo noskaņojumu. Šajā vasaras sezonā tās iegūst fantastiskas formas un nokrāsas.


Alberta Ferretti, Just Cavalli, Marc Jacobs

Etnika — vēl viena pavasara–vasaras 2010 sezonas tendence. Etnika ielavās smilts, viļņu un augu sarežģītos rakstos.


Diane von Furstenberg

Kontrasts. Galvenokārt, raksti ir izpildīti vienā gammā un plūdeni pāriet viens otrā, šajā sezonā tāpat ir aktuāls kontrasts. Zelta uz melnā, melnā uz baltā, sarkanā uz pelēkā – kontrastainie apvienojumi piešķir silto šarmu un izsmalcinātību.


Emanuel Ungaro, Kenzo

New York Fashion Week: rudens 2010

Ņujorkas Modes nedēļa (Mercedes-Benz New York Fashion Week Fall 2010) iepriecināja ar saviem spilgtiem tērpiem, neskatoties uz to, ka pasniegtās kolekcijas tika veltītas jau rudenim 2010. Priecīgās dzelteni–oranžās krāsas no Lacoste bija kolekcijas Jodži Jamamoto (Yohji Yamamoto) un Adidas tonī, taču neapgājās arī bez melnās – šoreiz tēmu izvērsa Donna Karan Modes nams un BCBG Max Azria zīmols.

Fashion–šovs neapgājās arī bez šova biznesa zvaigznēm: Naomi Kempbela (Naomi Campbell), Helēna Kristensene (Helena Christensen), Nataša Poli (Natasha Poly), Dafne Ginesa (Daphne Guinness), Saša Pivovarova (Sasha Pivovarova) piedalījās šova skatē The Heart Truth Red Dress Collection, kurā nodemonstrēja sarkanās krāsas kleitas no dažādiem dizaineriem. Starp citu, Naomi Kempbela izrādīja iniciatīvu un uzstājās kā labdarības skates organizatore Haiti zemestrīcē cietušajiem – Fashion Relief for Haiti.

Aplūkosim dažas fotogrāfijas, kas izdarītas šajos krāsainajos pasākumos, kas noritēja Mercedes-Benz New York Fashion Week Fall 2010 ietvaros!

Ed Hardy vai Skechers?

Ed Hardy Skechers
VOTE
VOTE
Pavasaris jau ir iestājies un ir vērts padomāt par viegliem atklātiem vasaras apaviem. Ja jums nāktos izvēlēties vasaras kurpes uz platformas, vai tās būtu no Ed Hardy vai Skechers? (sko butik)

Paši stilīgākie Rīgas ļaudis

Sadaļa RIGA STYLE ir veltīta mūsu galvaspilsētas ielas modei.

Pastaigājoties pa centru, neaizmirstiet paņemt līdzi savu fotoaparātu! Un ja jums izdosies iemūžināt fotokamerā vai uz mobilā telefona ejošo pretī stilīgo vīrieti vai sievieti, tad drīzāk atsūtiet fotogrāfiju mums, un mēs obligāti to nopublicēsim.

Bet paši aktīvākie dalībnieki, atsūtījušie vislielāko pienācīgu fotogrāfiju skaitu, saņems modernas balvas!

Vakara sudrabs: Chanel vai Armani?

Chanel Armani Privé
VOTE
VOTE
Kā vienmēr pagājuši Modes nedēļa Haute Couture Parīzē izceļas ar savu šiku un vieglo patosu. Mirdzošās «sudraba» vakarkleitas prezentēja Modes nami Chanel un Armani Privé. Kura no kleitām vislabāk atbilst jūsu gaumei?

Pavasara–vasaras 2010 kampaņa no Tom Ford

Dizaineri turpina izvērst savas kolekcijas ar stilīgu foto sesiju palīdzību. Šoreiz, savu jauno pavasara–vasaras 2010 kolekcijas kampaņu prezentēja Toms Fords (Tom Ford). Foto sesijā piedalījās amerikāņu modele Kerolīna Mērfija (Carolyn Murphy) un angļu aktieris Nikolass Hoults (Nicholas Hoult). Pievērsim savu uzmanību ne tikai apģērbam, bet arī briļļu formu tendencēm. Sievietēm Toms piedāvā retro «taureņus», bet vīriešiem — stilizētus «aviatorus».

Kurpes "policistei"

Ekstraordināras kurpes prezentēja dizaineris Tims Kūpers (Tim Cooper). Iedvesmojies no drošsirdīgās policijas simbolikas, Tims izveidoja nepārspējamus apavus jaunietēm un sievietēm, kuras patiešām nebaidās izcelties masas vidū un piesaistīt vīriešu (un arī sieviešu) maksimums uzmanības.

Ekstremālā fashion cienītājiem, apavu kolekcionāriem un vienkārši nogurušajiem no nosacītajiem standartiem un stereotipiem — policistu apavi ar raksturīgu nokrāsu un uguntiņām, kas mirgo pie katra soļa.

Online sko butik

Haute Couture 2010: Žans Pols Gotjē

Neskatoties uz lietu, sniegu un pasaule krīzi, slavenie Modes nami turpina savus pasakainos gājienus pa prestižiem podiumiem. Šoreiz, mūsu uzmanībai tiek piedāvāta jaunā pavasara–vasaras sezonas kolekcija Haute Couture 2010 no franču modes metra Žana Pola Gotjē (Jean Paul Gaultier).

Kā vienmēr, izsmalcināti tērpi, augstas kvalitātes materiāli, fasonu daudzveidība, mērens patoss un skatuviska epatāža. Aplūkosim Gotjē kolekciju un izdarīsim uzmanīgus secinājumus.

Vasaras Lookbook no Prada

Katru sezonu mūs priecē Prada Modes nams, pie kam ne tikai ar savu apģērbu kolekcijām, bet arī ar saviem spilgtiem un stilīgiem «Lookbook». Šoreiz, savu art–fotogrāfijas prasmi parādīja fashion fotogrāfs Philip Meech. Prada kustību tāpat atbalstīja ilustratori Jeroen Koolhaas un Lok Jansen. Un tā, bez liekiem vārdiem, skatāmies Prada's Spring/Summer Fantasy Lookbook!

Estētika ilustrācijās: Sedriks Rivreins

Jūs jau daudzas reizes esat pamanījuši izlases no moderniem māksliniekiem un fashion–ilustratoriem mūsu modernā on–line žurnāla lappusēs. Tēma patiešām ir interesanta, jo bieži vien tieši zīmējumi un gleznas visspilgtāk attēlo autora redzējumu. Šoreiz, runa ies par Parīzes mākslinieku–ilustratoru Sedriku Rivreinu (Cedric Rivrain). Jau 18 gadu vecumā viņš iekaroja ar saviem darbiem tādus metrus ka John Galliano, Martine Sitbon, Yazbukey un daudzus citus.

Sedrika Rivreina māksla atšķiras no anatomiski pareizas kontūru ievilkšanas, savos darbos mākslinieks izvairās no pārspīlēšanas un abstrakcionisma. Iespējams, ka stilu ir ietekmējis Sedrika tēvs, kas ir praktizējošais ārsts. Tajā pat laikā, mākslinieka māte bija kaislīga modes piekritēja. Var teikt, ka kaut kādā pakāpē, dēls ir aizgājis vecāku pēdās. Bet mēs, pa to laiku, aplūkosim un novērtēsim viņa labākos darbus, kas veltīti Modei un Viņas varoņiem.

PAGE: PAGE: 1PAGE: 2PAGE: 3PAGE: 4PAGE: 5PAGE: 6PAGE: 7PAGE: 8PAGE: 9PAGE: 10PAGE: 11PAGE: 11
 
AtpakaļUz augšuUz priekšu