PAVASARIS 2011: KRĀSAS
 • Grey
 • Beuge
 • Sand
 • Light Brown
 • Brown
 • Dark Grey
 • Black
 • Blue
 • Red
 • Emerald Green
AUDUMI UN FAKTŪRAS
 • Jacquard
 • Jacquard
 • Zebra
 • Furs
 • Cheetah
 • Leopard
 • Velvet
latviski по-русски
rss

Spēļu Karls no tokidoki

Zīmols tokidoki jau ir ieguvis popularitāti japāņu pop–arta un struktūru multi–tēlu cienītāju vidū. Šoreiz, vadošais dizaineris tokidoki Simone Legno ar paša Karla Lāgerfelda svētību izgatavoja spēļu tēlu Mini Karl.

Rotaļlieta būs pieejama ierobežotā 1000 eksemplāru tirāžā, bet nopirkt to varēs tikai par 129 eiro, taču tikai tokidoki firmas veikalos — Ņujorkā, Milānā un Losandželosā.

Visu uzreiz vai piens?

Visu uzreiz Piens
VOTE
VOTE
Atceroties veselīgā dzīvesveida tēmu un domu haosu, kas līdzīgs multfilmu personāžiem, pamēģināsim novērtēt nokrāsas mobilajiem telefoniem no tokidoki un tomēr izdarīt izvēli — Visu uzreiz vai Pienu?

Augstā mode: melns vai balts?

Valentino Gyvenchy
VOTE
VOTE
Pēc kritiķu domām un ne tikai, kārtējās rudens–ziemas 2010 sezonas pašas ekstravagantākās kolekcijas tika prezentētas Augstās Modes nedēļā Parīzē. Pamēģināsim ― izvēlēties no melnā un baltā ― «likteņa» sievietes mežģīnes un spalvas no Valentino vai karaliskās goda drānas no Givenchy?

Pastaiga tuksnesī ar Carmel Walsh

Dizainere Karmela Volša (Carmel Walsh) nav pirmā, kura meklē iedvesmu pie dabas tēliem. Taču, tā, neapšaubāmi zina, kā pārnest šo iedvesmu uz apavu dizainu un pie kam, izdarīt to tādā veidā, lai mēs varētu to uztvert kā kaut ko personīgu un vēlamu.

Modes dizaineri Coca–Colai

Coca–Cola jauno pudeļu dizainam tika piesaistīti itāļu modelētāji Donatella Versace, Alberta Ferretti, Anna Molinari от Blumarine, Veronica Etro, Silvia Venturini no Fendi, Consuelo Castiglioni no Marni, Angela Missoni un Rossella Jardini no Moschino. Kampaņa tika organizēta līdzekļu savākšanai, zemestrīces seku likvidēšanai, kas notika Abrucco, Itālijā.

Modelētāji ar viņiem piemītošo fantāziju «apģērba» Coca–Cola Light pudeles, kas pēc tam tika pārdotas izsolē, modes šova ietvaros, Milānā. Astoņi modelētāji, pie kam tikai sievietes, paveica milzīgu kreatīvu darbu ar Coca–Cola pudeli. Pašlaik katra «Cocas» pudele izsaka ne tikai dizainera personību, bet arī tādas zīmola Coca–Cola vērtības kā laime un dzīvesprieks (tās ekskluzīvā izpausmē).

Andrē Tans Riga Fashion Week


Andre Tan on RFW. Photo by Marc Litvyakoff

Riga Fashion Week veiksmīgi nomaršēja modes maršā pa mūsu galvaspilsētu un mēs turpinām kolekciju apskati. Vēl viens dizaineris, kuram ir vērts veltīt īpašu uzmanību — kaimiņu Ukrainas pārstāvis — Andrē Tans (Andre Tan).

Jaunajai pavasara–vasaras 2010 kolekcijai Andrē Tanu iedvesmoja viņa nesenais brauciens uz Indiju. «Mani pārsteidza, kā cilvēki māk priecāties par apkārtējo pasauli...». Baudīt dzīvi, par spīti nogurumam — tieši tā dizaineris redz mūsdienu sieviešu jauno paaudzi, kuru tēlu viņš ir radījis nākamajai sezonai.

Riga Fashion Week 3.diena: fotoreportāža


PAVILJONS


KATYAKATYA SHEHURINA


MAX CHERNITSOV

Riga Fashion Week SS2010 (2.diena)


Riga Fashion Week SS2010: SALT. Photo by Marc Litvyakoff.

RIGA FASHION WEEK otrās dienas skatu galvenā programma iesākās ar Marrionete kolekciju no Latvijas dizainera SALT, pēc tam itāļu zīmols CRISTINAEFFE nodemonstrēja «agresīvu sieviešu modi, kas piesaista skatienus», kā arī Diāna Deņisova — igauņu dizainere ar krievu saknēm, kas prezentēja kolekciju mūsdienu baroka stilā.


Riga Fashion Week SS2010: CristinaEffe.


Riga Fashion Week SS2010: Diana Denissova

Bet vakarā moderno apģērbu modes veikalā OverScore, Smilšu ielā 16 savu jauno pavasara–vasaras kolekciju, kas veltīta lieliskajai vācu horeogrāfei — Pīnei Baušai, pasniedza modelētājs no Sanktpēterburgas Oļegs Birjukovs (BIRYUKOV).


Riga Fashion Week SS2010: Biryukov

Posta turpinājumā, piedāvājam aplūkot īsu RFW otrās dienas foto–atskaiti.

Riga Fashion Week: atklāšana


Fashion shows: Anna Led, Hanna Korsar. Photo by Marc Litvyakoff

Trešdien, 29.oktobrī notika pavasara–vasaras 2010 sezonas Riga Fashion Week atklāšana, bet pirms tam bija organizēta Oļega Birjukova tikšanās ar Latvijas dizaineriem, kuras gaitā dalībnieki diskutēja par Krievijas fashion–tirgus īpatnībām un ar tā sadarbības iespējām ar Latvijas.

Atklāšana noritēja Rīgas modes un izklaides centrā Rīga Plaza. Pirmo skati atklāja dizainere Anna Led ar jauno, pavasara–vasaras kolekciju. Tālāk — goda viesa no Igaunijas, Supernoova 2009 konkursa uzvarētājas Hannas Korsāras (Hanna Korsar) defilē. Pasākumu papildināja video un audio "performance" no Žanetes Auziņas un tas pārvērtās krāsainā fashion–šovā. Piedāvājam aplūkot dažus spilgtus momentus no Riga Fashion Week atklāšanas.

Riga Fashion Week S/S 2010

RIGA FASHION WEEK notiks no 28. līdz 31.oktobrim. Publikas un fashion–industrijas autoritatīvu speciālistu vērtējumam tiks pasniegtas pavasara–vasaras 2010 sezonas kolekcijas.

Par šīs sezonas RIGA FASHION WEEK reklāmas seju kļuvusi Agnese Zeltiņa — pazīstamā Latvijā un ārzemēs teātra un kino aktrise. Imidžu — spilgtu, taču vienlaicīgi tīru un lakonisku ir izveidojuši dizaineri Katja Šehurina (KatyaKatya Shehurina) un fotogrāfs Marks Litvjakovs.

Kā paziņojuši RIGA FASHION WEEK organizatori — Baltijas Modes federācija, par šīs vienpadsmitās pēc skaita RIGA FASHION WEEK sesijas īpatnību kļūs moderno trendu skates no tādiem slaveniem Krievijas un Ukrainas modelētājiem kā Oļegs Birjukovs (BIRYUKOV), Maksims Černicovs (MAX CHERNITSOV) un Andrē Tans (Andre TAN). Bet Rīgas Modes nedēļas noslēgumā savu kolekciju prezentēs spāņu modes metrs, RIGA FASHION WEEK rudens sesijas goda viesis — Roberto Verino (ROBERTO VERINO).

PAGE: PAGE: 1PAGE: 2PAGE: 3PAGE: 4PAGE: 5PAGE: 6PAGE: 7PAGE: 8PAGE: 9PAGE: 10PAGE: 11PAGE: 11
 
AtpakaļUz augšuUz priekšu